GELECEK GELDİ Mİ?

GELECEK GELDİ Mİ?

Teknolojik anlamda son yıllarda her şey çok hızlı ilerliyor. 70lerde, 80lerde, 90larda doğanların hem çevirmeli telefonu, tüplü televizyonu gördüğü yakın tarihten hızlıca dokunmatik ekranlara, yapay zekaya geçiş yaptık. Yenilikler bazısını biz henüz yakalayamadan yayılmış, kullanımı yaygınlaşmış oluveriyor.

Zadaca ajans başkanı Cüneyt Devecigil ile gelişen teknolojinin son zamanlarda en çok konuşulanını yani kripto para piyasasını ele aldık.

‘’Z kuşağından sonra gelen nesillerin, kağıt ve metal parayla karşılaşacakları tek yer ‘Tarih Dersleri’ olacak’’ diyen Cüneyt Devecigil, kripto paraların geleceği şekillendireceğini de belirtiyor.

Gümbür gümbür gelen, gelecek günlerin üzerine inşa edileceği kripto para piyasasını yakından tanımak için doğru yerdesiniz. Aklımıza takılanları, basit gibi görünen ama cevabını hiçbir yerde bulamadığımız soruları Cüneyt Devecigil Anlık Normal Dergi okuyucuları için yanıtladı.

‘’İnsanların kripto (programlanabilir) paralarınhızla hayatımıza girdiğini görememelerinin en büyüknedeni, hayatları boyunca hiç farklı türde bir para görmemiş olmalarıdır.’’

Günümüzde bile bir ödeme yöntemi olarak kabul görmeye başlayan kripto paralara yatırımınızı yapmak için henüz geç değil fakat neye göre yatırım yapmanız gerektiğinin püf noktasını bu sayıda bulacaksınız. Bu piyasada sadece doğru bilgi ile kazanç sağlayabilirsiniz ve bunu elde etmenin de aslında çok basit yolları var. Kulaktan dolma bilgilerin yaşattığı hezimetleri de yakın zamanda ülkemizde de yaşanan hırsızlıkla görmüş olduk ama bunun bizi korkutmasına izin vermeli miyiz?

‘’İnsanlar kripto para kelimesini bile bilmeyecekler. Ona sadece para diyecekler’’ diyor Cüneyt Bey ve bu bile yatırımcı olmanın ötesinde kripto parayı anlamaya çalışmak mecburiyetimiz olduğunu gözler önüne seriyor.

Keyifli okumalar.

Kategori: GenelTarih: 20 Mayıs 2021, Perşembe